Taşıt Tanıma Sisteminin Araç Verimliliğine Etkisi

Yakın zamanda iyiden iyiye yayılmaya başlayan taşıt tanıma sistemi, bilhassa da araç filolarının ve şirket araçlarının faydasına olacak şekilde etkiler sağlayarak gündeme gelmektedir. Öncelikli olarak her aracın hangi tip yakıt alacağını bilen ve buna göre düzenlenen sistem genelinde, araçların istasyona gelmesi ile beraber yapılacak olan işlemler de uygulanmaya başlanır. Aracın her daim aynı kalitede, aynı tür ve bileşimde yakıt alacak olması, üstelik bir de araba için en uygun yakıtın da baştan belirlenmesi ile önemli bir verim elde edilir. Gerek arabaların sıkıntısız şekilde yollarına devam etmeleri, gerek ise hızlı bir şekilde istasyondaki işlemlerin sonlandırılması filolar için olumlu karşılanır.

Taşıt Tanıma Sisteminin Araç Verimliliğine Etkisi

Taşıt Tanıma Sisteminin Araç Verimliliğine Etkisi

Taşıt Tanıma Sistemi Performans Artırıyor

Şirket araçlarının her seferinde yakıt istasyonu araması, farklı istasyonlarda farklı tipte yakıt alındıkça aracın da yakıt tasarrufu yapamaması, yine arabanın yakıt ile ilgili kısımlarının bu hareketlilikten olumsuz şekilde etkilenmesi aslında taşıt tanıma sisteminin gerekliliğini ve önemini ortaya koyar. Çünkü her bir araba kendine göre uygun benzin, mazot veyahut farklı yakıtları alarak verimlilik sağlar.

Yakıt Tasarrufu fa Taşıt Tanıma Sistemi ile Mümkün

Sürücülerin yakıt tasarrufu yapabilmeleri, daha az yakıt ücreti ile şehir içi ya da şehir dışı daha yüksek kilometre yapılabilmesi gibi durumlar taşıt tanıma sistemi içinde önceden amaçlanan ve fayda sağlanan noktalara işaret eder. Çünkü taşıtların istasyona geldiklerinde hangi tip yakıt alacaklarından diğer tüm detaylara kadar her bir unsur bu sistem genelinde öne çıkmaktadır.

Sonuç olarak araç tipi ne olursa olsun her daim kaliteli ve araca uygun yakıt verilmesi, işlemlerin hızlı şekilde bitirilmesi, bunların yanı sıra ekonomik avantajlar ve diğer pek çok olumlu etki ile hem sürücü için, hem de araba için bu sistem tarafından fayda sağlanmaktadır. Verimliliğin artırılmasında yakıt kalitesi ve düzenli şekilde aynı tip kaliteli yakıt alınması konularının ne denli gerekli olduğundan yola çıkarak bu sistemin faydaları da daha net bir biçimde ön plana çıkacaktır. Şimdi siz de sisteme giriş yapabilir ve aracınız için her türlü yarar sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Shell Taşıt Tanıma Sistemine Dahil Olma Süreci başlıklı makalemizde Shell TTS, Taşıt tanıma cihazı ve Taşıt tanıma sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

TTS İŞLEM MENUSU
MONTAJ
SERVİS NOKTALARI
TTS
İSTASYON LİSTESİ
HIZLI
İŞLEM MAİLLERİ
MÜŞTERİ
GÖRÜŞLERİ
SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ
TTS BİLGİ TALEBİ
Adı-Soyadı

Firmanız

Telefon

E-Mail

Sizi Arayalım

Mesaj