Shell Türkiye

Shell Türkiye dahilinde her geçen gün daha sağlam adımlarla ilerlemektedir. Bilhassa kurumsal firma ve şirketler için tercih nedeni olan Shell, aynı zamanda verdiği kaliteli hizmet ile bireysel müşteriler arasında da popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır. Yakıtı biten bir araç sahibi en yakın benzinci nerede sorusu yerine en yakın Shell istasyonu nerede diye sormaya başlamıştır.

Shell Türkiye

Shell Türkiye

Shell TTS

Taşıt tanıma sistemi olan araçlara shell tarafından camına, TTS işareti yapıştırılır. Bu sayede, bu uygulamadan yararlanan firmalar, istasyondaki görevliler tarafından kolaylıkla fark edilerek uygun şekilde yönlendirilirler. Taşıt tanıma sistemi, kullanıcılarına zaman kazandırması amacı ile her türlü tedbiri almıştır.

Akla takılan soruların başında, taşıt tanıma sistemi araca monte edildiğinde, aracın garantisini etkileyip etkilemeyeceği hususudur. Shell taşıt tanıma sistemi araca monte edilmesi, aracın garanti kapsamını etkilemez.

Shell Taşıt Tanıma Sistemine Nasıl Dahil Olunur?

İstenilen evraklar tamamlanıp teslim edildiği an araçlar sisteme dahil edilir. Shell TTS hizmetinden yararlanabilmek için gerekli olan evraklar şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Kaşeli ve imzalı olarak sözleşme
  • İmza Sirküleri örneği
  • Araç Kayıt formu
  • Vergi Levhası Örneği
  • Ticaret Sicil Gazetesi örneği
  • Fatura ile ilgili ödemelerin sorunsuz sağlanması amacı ile Akbank ya da Yapı Kredi Bankası Kredili Mevduat Hesabı

Evrakların tamamlanması sonrasında yedi iş günü içinde taşıt tanıma cihazı MNG kargo aracılı ile firmaya teslim edilir.

Bir önceki yazımız olan Plaka Tanıma Sistemi başlıklı makalemizde shell, Shell TTS ve takip kontrol hakkında bilgiler verilmektedir.

TTS İŞLEM MENUSU
MONTAJ
SERVİS NOKTALARI
TTS
İSTASYON LİSTESİ
HIZLI
İŞLEM MAİLLERİ
MÜŞTERİ
GÖRÜŞLERİ
SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ
TTS BİLGİ TALEBİ
Adı-Soyadı

Firmanız

Telefon

E-Mail

Sizi Arayalım

Mesaj