Shell Turcas

2006 Senesinde Shell ve Turcas Petrol birleşmesi ile, İSEÇ standartlarına uygun olarak müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Shell Tucas; 2010’da en iyi beş şirketten biri, 2011’de ise Türkiye’nin akaryakıt dağıtımı ve madeni yağlar sektörünün en beğenilen şirketi olarak seçilmiştir.

Shell & Turcas

Shell & Turcas

Shell & Turcas ve Benzin Tasarrufuna Katkısı

Topluma ve araç kullanıcılarına yarar sağlamak amacı ile çeşitli çalışmalarda bulunan Shell TTS hizmetinde de görüldüğü gibi, ekonomi yanında kültürel gelişime de katkıda bulunmaya çaba göstermiştir. Enerji kullanımı ve tasarruf kaynaklarını kullanma konusunda hazırladığı projeler takdiri hak etmektedir. Çalışmaları arasında tasarruflu sürüş eğitimi de vermesi oldukça dikkat çekicidir.

Türk öğrencilerinin de projeleri ile katıldığı; Eco-marathon yarışmaları sayesinde bir litre akar yakıt ile en uzun mesafeye ne kadar gidilebilir konusuna eğilmiş, müşterilerinin fayda sağlaması amacı ile bu konuda aradığı çözümleri tatlı bir yarışa dönüştürmüştür.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi

Taşıt tanıma sistemi konusunda lider olan Shell; kurumsal firma ve kuruluşlar için bu uygulama sayesinde pek çok kolaylıklar kazandırmıştır.  Zaman tasarrufu, takip kolaylığı, hızlı veri ulaşımı, gider kontrolü Shell TTS tarafından müşterilerine sağlanan avantajlardır.

Shell ve Kültürel Destek

On beş senedir Çatalhöyük arkeoloji çalışmalarına verdiği destek ile de öne çıkan Shell, aynı zamanda bu bölgede, gençleri arkeolojiye yönlendirmek için Çatalhöyük Arkeoloji Yaz Atölyesi faaliyetinde bulunmaktadır. Bu Şehr-i İstanbul, Ayasofya gibi kitapları, düzenlediği sergiler Shell Türkiye Kültürel desteği örneklerindendir.

Bir önceki yazımız olan Shell Türkiye başlıklı makalemizde shell araç, Shell istasyonu ve Shell taşıt tanıma sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

TTS İŞLEM MENUSU
MONTAJ
SERVİS NOKTALARI
TTS
İSTASYON LİSTESİ
HIZLI
İŞLEM MAİLLERİ
MÜŞTERİ
GÖRÜŞLERİ
SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ
TTS BİLGİ TALEBİ
Adı-Soyadı

Firmanız

Telefon

E-Mail

Sizi Arayalım

Mesaj