Shell TTS ile Filonuz Bir Tık Yakınınızda!

 

12

Shell TTS ile filonuz bir tık yakınınızda

Shell taşıt tanıma sistemi ile yakıt tüketiminizi ve filonuzu kontrol etmek artık çok kolay. Müşteri şifrenizle birlikte TTS filo yönetiminden birçok işlemi ofisinizden hiç çıkmadan halledebilirsiniz. Taşıt Tanıma Sistemiyle akaryakıt harcamalarınızı pratik ve hızlı bir şekilde yaparken bu harcamalarınızı da web tabanlı filo yönetim sayfasından kolayca kontrol ve takip edebilirsiniz. Kuşkusuz bu kolaylıklar size ve firmanıza birçok avantajı da beraberinde getirecek. Shell TTS filo yönetimi ile birlikte limitlendirme işlemleri yapabilir, raporlama hizmetlerini görebilir ve araç bilgileri detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetlere ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey size verilen Shell TTS müşteri şifrenizle birlikte sisteme giriş yapmanız.

Filonuzu yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Shell tecrübesi ve deneyiminden yararlanan firmaların akaryakıt tüketimlerini daha pratik ve daha kolay kontrol edilebilir hale getirdikleri yadsınamaz bir gerçektir. Şirketinde araç bulunan  firmalar Shell taşıt tanıma sistemiyle birlikte geçmişte yaşadıkları işlem fazlalıklarından ve karmaşasından kurtulup operasyon maliyetlerini en aza indirgemişlerdir. Araçlarla tek tek ilgilenmeyle yaşayacağınız sıkıntıları ve zaman kaybını tek bir ekran üzerinden daha etkin bir yöntem kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz. Bu noktada Shell TTS size en uygun avantajları sunuyor. Problem çözmeye odaklı hizmet anlayışı ve yaygın istasyon ağıyla Shell TTS filonuza kusursuz bir hizmet vermektedir. Shell TTS filo yönetimi de bu bağlamda birçok işlem seçeneğini size sunmaktadır. Gelin bu seçenekleri biraz daha detaylı inceleyelim;

Filonuzu limitlendirebilirsiz

Filonuzda araç bazında, departmanlar arasında ya da tüm araçlarda limitlendirmeye gidebilirsiniz. Hangi aracınızın hangi zaman aralığında ne kadar litre ya da tl bazında yakıt alacağını belirlemek sizin elinizde olacaktır. Tatillerde veya mesai dışı kullanımlarda limitlendirme ile artık filonuzu kontrol etmek çok kolay.

Raporlardan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Araçlarınızın yapmış olduğu tüketim raporlarını anında öğrenebilir filonuzun kontrolünü sağlıklı bir şekilde ofisinizden takip edebilirsiniz. Raporlamalarınıza ister tek aracınızı ister departman bazında araçlarınızı isterseniz de tüm filonuzu kapsayacak şekilde ulaşabilirsiniz.Hangi aracınız hangi Shell istasyonundan saat kaçta kaç lt akaryakıt almış tüm detaylara sistem üzerinen kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Filo Yönetimi sayfasında kolaylıklar

Shell TTS filo yönetimiyle TTS kullanan aktif araçlarınız görebilir, araç ilavesi isteklerinizi web üzerinden yapabilir ve araçlarınızda yapmak istediğiniz akaryakıt türü değişikliğini sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.Artık yeni araçlarınıza yapacağınız talep ile  1 günde cihazı gönderebilmekteyiz.

 

Bir önceki yazımız olan Taşıt Tanıma Sistemi olan Akaryakıt Firmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

TTS İŞLEM MENUSU
MONTAJ
SERVİS NOKTALARI
TTS
İSTASYON LİSTESİ
HIZLI
İŞLEM MAİLLERİ
MÜŞTERİ
GÖRÜŞLERİ
SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ
TTS BİLGİ TALEBİ
Adı-Soyadı

Firmanız

Telefon

E-Mail

Sizi Arayalım

Mesaj