Shell Taşıt Tanıma Sistemine Dahil Olma Süreci

Shell tarafından verilen taşıt tanıma sistemi hizmeti ile pek çok kolaylık ve avantaj elde edersiniz. Her geçen gün kendini geliştiren ve yenilenen Shell müşteri memnuniyetini sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak için oldukça yararlı hizmetler sunmaktadır. Peki Shell Taşıt Tanıma Sistemine Dahil Olma Süreci nedir?

Shell Taşıt Tanıma Sistemine Dahil Olma Süreci

Shell Taşıt Tanıma Sistemine Dahil Olma Süreci

TTS Süreci

Shell kalitesini yaşayabilmek ve Shell TTS sistemine dahil olma süreci için yaşayacağınız aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • TTS kullanımına başlamak için ilk olarak yapmanız gereken, Shell TTS sözleşmesini doldurup imzalayarak kaşeli bir şekilde, ticaret sicil  gazetesi örneği, imza sirküleri, vergi levhası fotokopisi ve araç kayıt formu fotokopileri ile Shell Genel Merkezine ulaştırmanız
  • Taşıt Tanıma Sistemi ile ilgili çıkacak olan faturalarınız ödemesi ile ilgili olarak Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, Finansbank ya da Akbank tarafından kredili mevduat hesabı edinmeniz gerekmektedir.
  • İstenen evraklar tamamlanarak Shell Genel Merkezine ulaşarak; belirtilen bankalarda kredili mevduat hesabı açıldıktan sonra iki gün içinde Taşıt Tanıma Sistemi ile ilgili olan üniteler ve taşıt tanıma cihazı MNG kargo ile firmanıza iletilir.
  • Taşıt tanıma cihazı yetkili servis olan TURPAK aracılığı ile monte edilir.

Bir önceki yazımız olan Shell TTS Avantajları başlıklı makalemizde Shell istasyonları, Shell TTS ve Taşıt tanıma sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

TTS İŞLEM MENUSU
MONTAJ
SERVİS NOKTALARI
TTS
İSTASYON LİSTESİ
HIZLI
İŞLEM MAİLLERİ
MÜŞTERİ
GÖRÜŞLERİ
SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ
TTS BİLGİ TALEBİ
Adı-Soyadı

Firmanız

Telefon

E-Mail

Sizi Arayalım

Mesaj