Araç Takip Sistemi

Kurumsal firmanıza ait bulunan araçların, harita üzerinde ya da uydu sistemi ile raporlanmasını ve takip edilmesini sağlayan cihazlara araç takip cihazı denir.  Birden fazla araçlardan oluşan filolara sahip olan firmaların, şirket bünyesinde bulunan araçları, teker teker harita üzerinden rapor ederek izleyen, arzu ettiğiniz an herhangi bir bilgisayar üzerinden size rapor veren sistemlerdir.

Araç Takip sistemi

Araç Takip sistemi

Taşıt Tanıma Sistemi

Kurumsal şirketler birden fazla araçlardan oluşan filoları için, kendi karlarını düşünerek taşıt tanıma sistemi aracılığı ile yakıt giderlerini takip altına almışlardır. Taşıt tanıma sistemi uygulaması 1996 senesinde ilk olarak Shell Ofisleri aracılığı ile aktif olarak kullanılmaya başlamıştır. İlk başlarda rağbet görmeyen TTS, günümüzde oldukça kolaylıklar sağlayarak hızla yayılmıştır. Shell TTS istasyonları oldukça hızlı bir şekilde yayılmış, bu sayede kullanıcıları açısından büyük çapta zaman kazancına neden olmuştur. Hem zamandan kazanırken, hem de şirket aracınızın benzin giderini kolay bir şekilde kontrol altına alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi Avantajları

Shell TTS sayesinde, şirketinizin sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Şirketinize ait olan araçların tükettiği akaryakıt konusunda tam bir kontrol ve yönetim sağlar
 • Kurumsal firma araçlarınızın ihtiyacı olan akaryakıt takviyelerinde zamandan kazanç sağlar
 • TTS akaryakıt ikmallerinde oldukça pratiktir.
 • Araçlarınıza monte edilen ya da anahtarlık gibi sabit olmayan aparatlar sayesinde ödeme kolaylığı sağladığı gibi zamandan kazanmanıza da neden olur.
 • Kurumsal firmanızın muhasebe kayıtlarınızda kolaylık sağlar
 • TTS Kilometre ve benzin takibini kolaylaştırır.
 • Taşıt tanıma sistemleri yaygınlaşmış ve buna bağlı olarak bu hizmeti veren benzin istasyonların sayısı artmıştır.

Araç Takip Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Araç takip sistemleri özellik yönünden ikiye ayrılır. Bu özellikler kısaca:

 • Aktif takip sistemi
 • Pasif takip sistemi

Bir önceki yazımız olan TTS Nedir? başlıklı makalemizde Akıllı Anahtarlık, akıllı halka ve Shell TTS hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1823 GYC3kNqm-9o83kyVxIfOHs5z3xFl_g3Ett3GRYTCQgN5YAfHXsiT3HVX7Ib2XmpS e82c3751615d113c27d9be6bca3992115be53ae1&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1830 0OzfoyEe5rBfLnyBD4NGsH9hLnoLbs3xESDB2fncB5LzIGH0Ayw_DXsmKCC7ejGP 1889e10ca883fd26825eeec1d3657a85fc7d139c&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
TTS İŞLEM MENUSU
MONTAJ
SERVİS NOKTALARI
TTS
İSTASYON LİSTESİ
HIZLI
İŞLEM MAİLLERİ
MÜŞTERİ
GÖRÜŞLERİ
SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ
TTS BİLGİ TALEBİ
Adı-Soyadı

Firmanız

Telefon

E-Mail

Sizi Arayalım

Mesaj